به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی ، جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان زیرکوه  با حضور غیرتی فرماندار و اعضای این شورا در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد و در این مراسم از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان زیرکوه به عنوان روابط عمومی برتر تقدیر بعمل آمد.

غیرتی فرماندار شهرستان زیرکوه در این جلسه ضمن تبریک هفته روابط عمومی بیان داشت: روابط عمومی بسترساز  توسعه پایدار در زمینه ها و حوزه های مختلف است.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها به دلیل ارتباط با انسانها  و اندیشه ها و کارکردهایی که درون و برون سازمان دارند نقش تعیین کننده ای درایجاد بستر مناسب برای تحقق توسعه پایدار برعهده دارند.

وی افزود: روابط عمومی ها امروزه به تجهیزات و امکانات خوبی مجهز می باشند که می بایست با بهره گیری از این امکانات به تجزیه و تحلیل مشکلات و مشاوره به مدیر سازمان بپردازند.

غیرتی تصریح کرد:مسئولان روابط عمومی به عنوان یکی از مهمترین ارکان رسانه ای دولت باید جهاد تبیین و بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

در پایان از ناصر کاظمی مسئول روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان به عنوان روابط عمومی برتر در بین ادارات زیرکوه تقدیر بعمل آمد.

 
 
 

1000 کاراکتر باقیمانده است


آمار بازدید کنندگان

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید ماه0
بازدید کل114134