به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی، مهدی جعفری گفت: در سال گذشته افزایش 4/6 برابری تسهیلات پرداختی بخش کشاورزی خراسان جنوبی را به مبلغ هزار میلیارد تومان داشته‌ایم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار کرد: در هفته جهاد کشاورزی اتفاقات بسیار خوبی برای فعالان این حوزه رقم خورد.

وی ادامه داد: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی ۱۵۷ طرح در بخش‌های مختلف مرتبط با کشاورزی با اعتبار ۲۹۲ میلیارد و۵۰۰ تومان در استان آماده افتتاح است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌های ارزشمند کشاورزی، ۴۰ هزار نفر از مزایای آن برخوردار و برای ۱۴۶ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده و همچنین تثبیت شغل نیز برای سه هزار و ۱۲۷ نفر رقم خواهد خورد.

وی با بیان اینکه این تعداد طرح از نظر تعداد ۴۵ درصد و نظر حجم اعتبارات ۱۸۳ درصد رشد دارد، گفت: افتتاح طرح‌های بخش کشاورزی در سه مقطع هفته جهاد کشاورزی، هفته دولت و دهه فجر انجام می‌شود و سال گذشته ۶۶ هزار و ۹۱۲ هکتار رفع تداخل اراضی کشاورزی را داشته‌ایم که این مقدار عملکرد با کل عملکرد سال‌های قبل برابری می‌کند.

جعفری با بیان اینکه خراسان جنوبی در این خصوص جزو ۶ استان برتر کشور است، بیان کرد: سال گذشته ۳۵۲ هکتار از اراضی ملی و دولتی جهت طرح‌های سرمایه گذاری کشاورزی و غیرکشاورزی به متقاضیان واگذار شده است و که نسبت به سال ۱۴۰۰، ۱۷۹ درصد افزایش داشته است.

 
 
 

1000 کاراکتر باقیمانده است


آمار بازدید کنندگان

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید ماه0
بازدید کل114134