به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی، ظهر امروز سه شنبه (25 مهر) جلسه هماهنگی برنامه تولیدی «روزینو» با حضور قائم مقام رئیس سازمان، معاون توسعه منابع و مدیریت و جمعی از مدیران ستادی و شهرستان ها و همچنین بهره برداران بخش خصوصی برگزار گردید.

حامد عارفی نیا در این خصوص گفت: «روزینو» برنامه‌ای پر از گشت ‌و گذار و سرشار از موسیقی و تصویر است که برای بررسی مسیر تولید محصولاتی مانند گندم، چای، مرکبات، گل و گلاب، دام سبک و سنگین، تخم پرندگان و ماکیان، ماهی و شیلات، شترداری، پرورش شترمرغ، زنبورداری، تولید مرغ و ... به نقاط مختلف کشور راهی می‌شود.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: این «تراول‌شو» تلویزیونی نیم‌نگاهی به نکات اقلیمی و فرهنگی هر منطقه نیز دارد. در این برنامه محصولات کشاورزی و دامی از شکل و شیوه برداشت‌شان در مزرعه یا دامداری‌ها تا مسیری که در صنایع تبدیلی و ... طی کرده‌اند بررسی می‌شود.

وی اضافه کرد: «روزینو» کاریست از گروه اجتماعی با همکاری وزارت جهاد کشاورزی از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود و در خراسان جنوبی نیز قرار است دو برنامه با محوریت زرشک و شترداری تولید گردد.