رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی تأکید کرد: هیأت اندیشه ورز جوانان در این سازمان راه اندازی شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی، مهدی جعفری امروز چهارشنبه (۹ اسفند) در جلسه دیدار با جوانان این سازمان اظهار کرد: جوانی یک دوره بسیار ارزشمند است که باید از ثانیه‌های آن خوب بهره بگیریم.

وی با اشاره به اینکه نیازها و مطالبات جوانان سازمان را به اقتضای سن جوانی خود اشراف دارم، افزود: از ۱۱ مدیر شهرستانی سازمان جهادکشاورزی، ۸ مدیر جوان هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بر کارسازی جوانان تاکید کرد و گفت: تکریم افراد با تجربه نیز باید در راس برنامه‌های جوانان باشد.

جعفری با بیان اینکه جوانان به دنبال خودشکوفایی و موفقیت هستند، یادآور شد: جوان باید با انگیزه و با بهره گیری از قدرت جوانی به دنبال ساخت آینده خود و کشور باشد.

وی خطاب به جوانان گفت: برای خود اهداف بزرگ تعریف کنید و در راستای رسیدن به آن گام بردارید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بر راه اندازی هیأت اندیشه ورز جوانان و حضور کارکنان این نهاد در اردوهای جهادی تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: معتقدم که فعالیت جوانان می‌تواند سیستم را از بی انگیزه نجات دهد و به جلو هدایت کند.

دکتر مرتضی ذاکریان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی هم با اشاره به اینکه جوانی مترادف با تحول خواهی، مطالبه گری، انعطاف پذیری و انگیزه است، افزود: منشا انگیزه درون و اندیشه است.

وی با اشاره به کسب رتبه های پایین‌ استان در برخی شاخصه‌های اقتصادی گفت: باید با تکیه بر توانمندی‌های خود این مهم را ارتقا دهیم.

ذاکریان به جوان گرایی و تحول خواهی دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: مهار تورم به عنوان مهمترین شاخص اقتصادی که افزایش رضایت مردم، سرمایه‌گذاری و امیدافرینی را به دنبال دارد در دولت انجام شده است.

وی ادامه داد: تسهیلات هدفمند و به صورت کاملا منطقی و نظام مند به عرصه تولید تزریق شد که این سیاست ها و برنامه ها موجب شد تورم از سال گذشته تاکنون نصف شود و قدرت خرید مردم افزایش یافته است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با بیان اینکه در مفهوم توسعه؛ همگرایی و همدلی را داریم، بیان داشت: 11 اسفند ماه همه با هم باید  توسعه سیاسی را رقم بزنیم و با شور و شعور در انتخابات حضور داشته باشیم.