به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، مسئول حوزه نمایندگی دفتر ولی فقیه در سازمان با اعلام اینکه برنامه های فرهنگی و اجرایی حوزه نمایندگی ولی فقیه در ماه مبارک رمضان با عنایت به شرایط خاص این ایام که به صورت غیر حضوری برگزار می گردد، گفت: برگزاری دوره آموزشی تفسیر موضوعی قرآن، اسلام، جهش تولید و رونق اقتصادی، اسلام و محیط زیست یکی از برنامه هایی است که این حوزه برگزار خواهد کرد.

سیدمحمدعلی سجادی به برگزاری مسابقه احکام ویژه همکاران برادر و همسران همکاران خانم اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقه احکام ویژه خواهران شاغل و همسران برادران شاغل در سازمان جهاد کشاورزی یکی از برنامه های همه ساله در سازمان است که در این ایام برگزار می گردد.

مسئول حوزه نمایندگی دفتر ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ادامه داد: مسابقه کتابخوانی با عنوان پرتوی از رمضان یکی دیگر از برنامه هایی می باشد که ویژه همکاران شاغل در سازمان برگزار خواهد گردید.

وی بیان کرد: همکاران می بایست جواب سؤالات مسابقه را حداکثر تا موعد مقرری که اعلام شده، به صورت پیامکی به شماره تعیین شده این حوزه ارسال فرمائید .