به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی صبح امروز (۲۴بهمن) با حضور فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان،اکبرنیا مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی،اشرفی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی،اکبری معاونت تولیدات گیاهی ،صالحی زاده بخشدارمرکزی،جاویدی مدیر جهادکشاورزی و از طریق ارتباط ویدئوکنفرانس با حضور دکتر منصوری معاون اجرائی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری واحد گلخانه سبزی و صیفی به نمایندگی از طرح های کل استان در مجتمع گلخانه ای شهرستان درمیان افتتاح و به بهره برداری رسید. جاویدی در آیین افتتاح گلخانه سبزی و صیفی گفت:این واحدگلخانه با میزان سرمایه گذاری ۳۶ هزار میلیون ریال ایجاد شده که ۳۰ هزارمیلیون ریال آن با استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی و ۶هزار میلیون ریال دیگر از بخش خصوصی تامین شده است. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان درپایان گفت: این واحد گلخانه ای تولید سبزی و صیفی جات، زمینه اشتغال جدید ۵ نفر را به صورت مستقیم و۱۵ نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد کرده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی ظهر امروز (۱۵بهمن)و در چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان،جاویدی مدیر جهادکشاورزی، اژدری بخشدار میاندشت، شبانی معاونت اموردام وضیائیان احمدی مدیرحفظ نباتات سازمان وسایر مسئولان شهرستان قنات اصلی روستای فیزیک، افتتاح و بهره برداری رسید. 

جاویدی در آیین افتتاح پروژه احیاء ومرمت قنات اصلی فیزیک گفت: این پروژه به طول۴۰۹ متر با عملیات کول گذاری،بغل بری ولایروبی با اعتبار کل ۵۰۲ میلیون تومان که به میزان ۴۳۶ میلیون و هشتصد هزار تومان آن اعتبار دولتی و۶۵ میلیون و پانصد هزار تومان خودیاری مالکین قنات بوده است.وی در ادامه سطح تحت شرب این قنات حدود ۶۰ هکتار از اراضی زراعی و باغی است که قریب به ۵۰ خانوار از آن بهره اقتصادی دارند. وی به عنوان نکته پایانی گفت آنچه روستا به عنوان نقطه عطف توسعه کشاورزی و روستایی نیاز دارد توجه به مسئله منابع آبی پایدار است.به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی امروز دوشنبه(۲بهمن) جلسه برنامه ریزی کمیته روستایی و عشایری در محل سالن جلسات شهید سلیمانی مدیریت با حضور حداکثری اعضاء کمیته برگزار گردید. جاویدی مدیر جهادکشاورزی ضمن بیان سخنانی در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی شرایط بسیار حساسی را سپری می‌کند گفت: امسال برنامه‌های دهه فجر را با رویکرد انتخابات و تبیین این مسئله و با هدف ایجاد فضای شور ونشاط انقلابی دنبال خواهیم کرد. وی خاطرنشان کرد:دشمن به دنبال تبلیغ ناکارآمدی و عدم توانمندی انقلاب اسلامی است و باید در مواجهه با این شبهات دشمنان و بد خواهان‌ انقلاب ویژگی‌های انقلاب و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران را برای مردم تبیین کنیم. در این جلسه ضمن برنامه ریزی برای هرچه باشکوه تر فعالیت‌های کمیته روستایی و عشایری دهه فجر افتتاح پروژه های دستگاه های عضو باحضور و مشارکت حداکثری مردم و تبیین خدمات قبل و بعد از انقلاب در مراسمات میزخدمت و دهگردشی بیان شود.زیر مجموعه ها

بازدید امروز240
بازدید دیروز399
بازدید هفته1731
بازدید کل731569