به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی، صبح امروز دوشنبه (30 آبان) و همزمان با دومین روز از هفته بسیج، فرمانده بسیج پایگاه نبوت سازمان به همراه اعضای شورای پایگاه و سرگروه های حلقه های صالحین با حجت الاسلام والمسلمین سجادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دیدار کردند.

فرمانده پایگاه بسیج نبوت سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: در آستانه چهلمین سالگرد تشکیل بسیج هستیم و آمادگی خود را برای انجام هرگونه فعالیت و همکاری در راستای اهداف نظام و انقلاب و عملکرد سازمان اعلام میکنیم.

حسن شمشیری افزود: پیرو بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند بسیج جمع فداکاری از مردم برای مردم است، پایگاه بسیج و بسیجیان سازمان نیز برای هرگونه خدمت رسانی به مردم آمادگی کامل را دارد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان نیز در این دیدار با بیان اینکه نقد کردن بسیار خوب است، گفت: انتقاد موثر و پیشبرنده بسیار خوب است اما نوع بیان و زمان بیان کردن آن را باید بدانیم.

سیدمحمدعلی سجادی اظهار داشت: مردم هر جامعه ای به دنبال رشد و بالندگی هستند و هیچ جامعه ای نمی تواند در زمان متوقف شود، پس باید بدنبال پویایی و رشد فردی، اجتماعی و سازمانی باشیم.

وی اجرای طرح الگوی کشت را بسیار مناسب خواند و افزود: اجرای مناسب این طرح و کشاورزی قراردادی در راستای رضایت مندی مردم بخصوص کشاورزان و بهره برداران این بخش می تواند بسیار موثر واقع گردد.