به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی، مهدی جعفری شامگاه یکشنبه در نشست مشترک ستاد مدیریت بحران و ستاد مدیریت مصرف انرژی استان که به ریاست استاندار خراسان جنوبی و با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران برگزار شد گفت: در خصوص تامین نان مشکلی در استان وجود ندارد، مشعل و سوخت جایگزین نانوایی‌ها رصد شده و آمادگی لازم در این زمینه وجود دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: در خصوص تامین نان مشکلی در استان وجود ندارد، مشعل و سوخت جایگزن نانوایی‌ها رصد شده و آمادگی لازم در این زمینه وجود دارد.

مهدی جعفری با اشاره به رصد و بازرسی حضوری همه نانوایی‌ها اظهار داشت: در تامین آرد هم مشکلی نداریم.

وی افزود: گلخانه‌های استان از روز گذشته سوخت دوم استفاده می‌کنند اما سرمازدگی گلخانه‌ها به خصوص در شهرستان قاینات را شاهد بودیم که به خاطر خاموش کردن یک مشعل دچار این مشکل شده‌اند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: فقط مجتمع گلخانه خوسف در استان به خاطر نداشتن مشعل، مشکل تامین سوخت دارد، مرغداری‌ها نیز از مدار مصرف گاز خارج شده و به سمت سوخت جایگزین حرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به مشکل سوخت خانه‌های کارگری اظهار داشت: فرمانداران باید درخواست سوخت جایگزین از مدیریت بحران داشته باشند که بتوان توزیع کرد.