مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی و دبیر نخستین جشنواره استانی گل نرگس گفت: استان خراسان جنوبی با تکیه بر توان فرهنگی و نقش اساسی در رشد و توسعه کشاورزی از جایگاه ویژه ­ای برخوردار است. در همین راستا و به منظور معرفی محصولات استراتژیک استان، نخستین جشنواره استانی عکس گل نرگس در آذرماه سال جاری برگزار می­گردد.

حامد عارفی ­نیا با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره استانی گل نرگس در 27 آذرماه سال جاری ابراز امیدواری کرد که این جشنواره عکاسی بتواند نقش ویژه خود را در معرفی گل نرگس استان خراسان جنوبی ایفا نماید. وی گفت: عکس از سویی در پیوند استوار با صنعت و فناوری، روز به روز متحول می‌شود و از سوی دیگر ریشه در قریحه، احساسات و معرفت هنرمند عکاس دارد  که این امر می­ تواند نقش ویژه هنرمندان استان را در امر تحقق اقتصاد مقاومتی روشن نماید. عارفی­ نیا با تاکید بر نقش مکمل توسعه فرهنگی ورشد اقتصادی عنوان کرد گسترش اقدامات فرهنگی از این دست در خصوص سایر محصولات استراتژیک کشاورزی استان در دستور کار مسئولین قرار دارد که همت همه دست اندرکاران امر را در بخش ­های مختلف طلب می­کند. 

وی از همه هنرمندان، عکاسان و علاقه مندان به عکاسی دعوت کرد که ضمن مراجعه به آدرس http://kj-agrijahad.ir/index.php/narges با ارسال آثار خود در جشنواره مذکور شرکت نمایند.