به گزارش حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی

 نماینده ولی فقیه در سازمان در جلسه شورای فرهنگی و اقامه نماز سازمان با بیان اینکه نماز تكميل‌كننده ديگر عبادات انسان است، گفت: در فرهنگ ‌سازی ترويج نماز بايد از كف جامعه كه مردم هستند كار را آغاز كرد.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در جامعه تأکید کرد و افزود: ترویج و تبیین فرهنگ اقامه نمازاول وقت در اولویت اقدامات سپاه است.

وی به منویات مقام معظم رهبری در راستای اهمیت به جایگاه نماز در جامعه اشاره کرد و بیان کرد: در این راستا با برنامه ریزی هدفمند اقدام می کنیم.

وی با اشاره به اینکه اهميت نماز را می‌شود در رفتار و اعمال ائمه‌معصومين(ع) به روشنی مشاهده كرد، خاطرنشان کرد: بركات و آثار نماز در زندگی تبیین شود.

نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در ادامه با بیان اینکه قبولی اعمال افراد به مقبوليت نماز در نزد خداوند وابسته است، گفت: نماز، معیار سنجش اعمال و عبادات محسوب می شود.

وی با بیان اینکه فرهنگ ‌سازی نماز بايد از دل خانواده‌ها شروع شود تا برای مردم و جوانان قابل قبول باشد، عنوان داشت: در فرهنگ ‌سازی و ترويج نماز بايد از كف جامعه كه مردم هستند كار را آغاز كرد.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی به فعالیت مساجد اشاره کرد و یادآور شد: مساجد در راستای نهادینه سازی ارزش ها و آگاه سازی مسلمانان در برابر تهاجم فرهنگی و گونه‌های آن در مبارزه با تهاجم فرهنگی نقش آفرین هستند.

در پایان جلسه در رابطه با مباحث فرهنگی و برنامه هایی که در مناسبات پیش رو قابل برگزاری هست تصمیم گیری شد.